KONST / Litografier / Mapp 14077485
nr 1407 7485
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Mapp, Théo Tobiasse (f. 1927), "The Song of songs of king Solomon". 6 st. Signerade. Yttermått inklusive ram: 78x57 cm
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
8.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:26:25
2/7 15:29:17
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse